Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hotel Skeppsholmen. 

Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.


Hotellbokning, Tel: 08-407 23 00, info@hotelskeppsholmen.se

Restaurangbokning, Tel:08-407 23 05, Gruppförfrågningar: events@hotelskeppsholmen.se

Mötesförfrågningar, Tel:08-407 23 50, reservations@hotelskeppsholmen.se


Joachim Olausson, VD 070-811 26 00, joachim@hotelskeppsholmen.se

Magnus Johansson, Vice VD, 070-830 59 46, magnus@hotelskeppsholmen.se

Anna Norgren, Restaurangchef 070-317 39 28, anna@hotelskeppsholmen.se

Kristine Gärdström, Hotellchef 070-356 92 42, kristine@hotelskeppsholmen.se

Lotta Gustafson, Bokningschef, 08-407 23 15, lotta@hotelskeppsholmen.se

Elin Björke, Eventchef, 08 - 407 23 53, elin@hotelskeppsholmen.se

Sandra Enholm, Receptionschef, 076-320 00 43, sandra@hotelskeppsholmen.se

Klara Lund, PR-koordinator klara@nobis.se

Vår webbplats använder cookies för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse och service. Genom att klicka ned denna banner eller att fortsätta använda webbplatsen godkänner du användningen av cookies och godkänner vår integritetspolicy. För mer information, läs vår Privacy Policy | Cookie Policy Close